Uroczystości

Restauracje Czarna Trufla (pizza & pasta) oferują kompleksową obsługę i organizację przyjęć z okazji: chrztu, komunii, jubileuszy oraz różnego rodzaju innych uroczystości.
Jesteśmy idealnym miejscem na przygotowanie miłej i klimatycznej imprezy okolicznościowej na wrocławskim Biskupinie/Dąbiu lub na osiedlu Olimpia Port.

W ramach organizacji i obsługi przyjęcia, dbamy o najmniejsze detale i jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w tym także dopasować menu do preferencji zaproszonych Gości.
Zapewniamy kompleksową oprawę. Niezobowiązujący wystrój wnętrza, a jednak gustowne przygotowanie stołów podkreśli wyjątkowy charakter imprezy.
Dania serwowane w Restauracjach Czarna Trufla (pizza & pasta) nie tylko dobrze smakują, ale są podawane w wykwintnej formie, ciesząc także oczy Gości.
Nasza sala, przygotowywana jest zawsze według preferencji Organizatora. Najmłodsi uczestnicy na pewno ucieszą się z możliwości zamówienia naszej pysznej pizzy, która jest zawsze dostępna alla carte.
Specjalizujemy się w daniach kuchni włoskiej, ale jesteśmy w stanie dostosować menu do Państwa preferencji. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym gościom poczucie komfortu i uprzyjemnić spędzony u nas czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, spotkania oraz rezerwacji wygodnego dla Państwa terminu.
Imprezy organizujemy w naszej restauracji na ul. Wiwulskiego 27 Wrocław - Biskupin/Dąbie (sala do 30 osób) tel: 534 009 900    
       e-mail: restauracja@czarnatrufla.eu

Do zobaczenia…