Gdzie najlepsza Pizzeria na Biskupinie? Tylko w Restauracji Czarna Trufla

Zapraszamy na pyszną włoską pizzę

Restauracja Czarna Trufla serwuje przede wszystkim dania kuchni włoskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie składniki, które znajdują się na naszych daniach, pochodziły z Włoch. Dzięki temu każdy klient odwiedzający naszą restaurację może poczuć namiastkę Włoch w dzielnicy Wrocławia Biskupin.

Najlepsza Pizza Wrocław Biskupin

Pizza, bazująca na oryginalnym serze, włoskiej szynce parmeńskiej, salami spinata piccante ma swoich wiernych fanów i rzeszę wieloletnich Klientów. Mimo dużej liczby lokali, oferujących włoską pizzę, to Restauracja Czarna Trufla, jest jedną z najpopularniejszych Restauracji we Wrocławiu. W szczególności dużą popularnością cieszymy się w dzielnicy Biskupin. Nasze menu jest skomponowane tak, aby zaspokoić gusta kulinarne, nawet najbardziej wymagających klientów.

Poczuj się jak we włoskiej pizzerii

Mieszkasz w Biskupinie, a chciałbyś na moment przenieść się do włoskiej pizzerii? To jest teraz możliwe. Pizzeria Czarna Trufla serwuje iście włoską pizzę. Nasz szef kuchni poleca Pizzę Parma z mozarellą fior di latte, szynką parmeńską, rukolą, pomidorkami cherry i serem pecorino. Poczuj gorącą Italię we własnym domu. Złóż zamówienie online. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk. Zasmakuj najlepszej pizzy z dostawą we Wrocławiu!

pizza wrocaw biskupin